צור קשר : 03-9618770

X

לכל שאלה מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשריקריירה אחרי לימודים

אחד מהרגעים המרגשים ביותר בחייו של סטודנט הוא סיום הלימודים וקבלת התעודה. הנה הגיע הרגע המיוחל והרצון לכבוש את העולם בין אם כשכיר או עצמאי. אבל מה עושים עכשיו? איך מוצאים קריירה אחרי לימודי עיצוב?

אז סיימתם את הלימודים ואתם כבר לא יכולים לחכות להתחיל את הקריירה בתחום עיצוב ואופנה, אך מהר מאוד אתם מגלים שזה לא תמיד פשוט וזה שלמדתם – לא אומר שאתם כבר מוכנים לחוות את העולם האמיתי והדרישות בחוץ…איך לומר יכולות קצת מנותקות מהמציאות – דרושים צעירים מקצוענים/מומחים וכו'. אז מה עושים? מתחילים להתמקצע!

כמה שיותר מוקדם – יותר טוב

ההמלצה היא להתחיל להתמקצע כמה שיותר מוקדם. מה זה אומר מוקדם? עוד בלימודים, תוך כדי הלימודים – להמשיך לקחת פרויקטים הביתה, לנסות לתפור לחברים וחברות, לאירועים, להכיר לקוחות חדשים, ליצור קשרים עם אנשים מהתחום ועוד. הצעדים האלה יוכלו להעניק לכם "נחיתה רכה" אחריו סיום הלימודים. הרעיון הוא לצבור כמה שיותר ניסיון, קשרים עם התחום שבחרתם ללמוד.

המשך התמקצעות עם לימודי המשך באופנה

אם סיימתם תואר ראשון בתחום העיצוב ואתם מוצאים שאין לכם עדיין את הידע הנדרש כדי לצאת לשוק העבודה או שגילתם שחסר לכם התמקצעות בנישה מסוימת בתחום – שקלו לקחת קורס השלמה – תדמיתנות ממחושבת, קורס בגדי ים, קורס עיצוב שמלות כלה, סטיילינג ועוד.  זה יוכל להעניק לכם ידע נוסף או התמקדות מסוימת בתחום שתביא לכם את המשרה שתמיד חיפשתם.

לסיכום,

שמדברים על קריירה אחרי לימודים – אין ספק שזה מורכב ואינדיווידואלי מאוד לכל אחד. בכל מקרה, זכרו להתחיל מוקדם כמה שניתן, צברו ניסיון תוך כדי תנועה הכירו אנשים ותמשיכו תמיד ללמוד עוד. אל תחשבו שזה שלמדתם תואר – כאן סיימתם את שלכם. ניסיון תעסוקתי הוא חשוב הרבה יותר וכן קשרים ומערכות יחסים עם אנשי מפתח. חשוב לפתח את כל אלה תוך כדי לימודים ובאופן כזה תגלו שיהיה לכם קל יותר למצוא עבודה ולפתח קריירה מצליחה.

רוצים לפתח קריירה בתחום העיצוב אופנה? בואו ללמוד אצלנו.

השאירו פרטים או התקשרו – 03-9618770

רוצים לדעת עוד על הקורס שלנו? קדימה!!!

למה אתם מחכים? מלאו עכשיו את הפרטים ואנחנו נחזור אלכם:


UD Studio קידום אתרים בגוגל