צור קשר : 03-9618770

X

לכל שאלה מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשריברוכים הבאים לאזרחות

אנחנו, ב-fa29 המכללה לעיצוב, מציעים לעזור לך לבחור כיוון שמתאים בשבילך…על חשבון הפיקדון האישי עם השחרור, אנחנו מציעים לך מגוון מסלולי עיצוב ואופנה המשלבים את כל העולמות העכשוויים שחשבתם עליהם.

אז בואו נעשה לכם קצת סדר… מה זה בכלל לימודים על חשבון הפיקדון? בתום השירות הצבאי מוענק לכל חייל משוחרר ששירת באופן סדיר ומלא מענק מסוים המופקד בפיקדון. פיקדון זה ניתן לנצל עבור קורסים, לימודים והכשרה מקצועית. את הפיקדון ניתן לממש בחלוף 5 שנים מסיום השירות .סכום הכסף אותו תצברו והניתן לכם, נקבע בהתאם לתפקידכם בצבא ואורך תקופת השירות. אז מה עושים עם זה בכלל? מתחילים את החיים… הפיקדון הצבאי משמש את החיילים המשוחררים למגוון של אפשרויות ומטרות.

בנוסף ללימודים, הכשרה מקצועית וקורסי העשרה, אנו מציעים לך ייעוץ ללא לתשלום והכוונה לדרך מקורית ופרקטית העשויה להגשים לך חלום.

איך ניתן למשוך את הפיקדון? את הפיקדון ניתן למשוך בבנק שלכם, עם פרטים מזהים ומסמכים שמאפשרים לבנק להיות בטוחים שאכן מגיע לכם למשוך את הכסף המיוחל.

Fa29 המכללה לעיצוב, מזמינה אותך להתייעץ, להבין ולבחור כיוון.

אנחנו כאן כדי להציע לך מגוון מסלולים העשויים לשלב בין החלומות שלכם לבין הפרקטיקה בה תבחרו בחיים. מגוון קורסים ומסלולי לימוד פתוחים בפניך, ביניהם: מתאם אופנה (סטיילינג), תדמיתנות ידנית, תדמיתנות ממוחשבת- Optitex , עיצוב וציור אופנה, בניית קולקציה, עיצוב מחוכים, שמלות כלה וערב, תפירה עלית, תפירת מלתחה אישית, דירוג תדמיות, יסודות התדמיתנות, עיצוב נעליים ואביזרי אופנה, אילוסטרייטור לעיצוב אופנה, עיצוב בגדי ים והלבשה תחתונה ועוד.

Fa29 המכללה לעיצוב, קיימת משנת 1987 והכשירה אלפי סטודנטים בתחום העיצוב בכלל והאופנה בפרט.

נשמח לעזור בכל שאלה נוספת ו/או לקבוע פגישת ייעוץ בטל. 03-9618770

יש לכם שאלה? רשמו לנו הודעה ונחזור אלכם:

כי להיות מעצב זה ללמוד אצלנו , השאירו היום פרטים והבטיחו את מיקומכם איתנו:


UD Studio קידום אתרים בגוגל