צור קשר : 03-9618770

X

לכל שאלה מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרילימודי תעודה בעיצוב אופנה – כדאי?

לימודים עיצוב אופנה מסייעים רבות להתקדמות אישית בדרך לקריירה מבטיחה. מעטים מהאנשים אשר לא למדו כלל הצליחו להגיע תעסוקה והצלחה בתחום המקצועי. אם לא לא מעוניינים במסלול ארוך כמו תואר, תמיד ניתן לפנות גם לימודי תעודה שפותחים דלתות בעתיד. 

לימודי תעודה – מה הם היתרונות?

בשנים האחרונות יותר אנשים בוחרים ללמוד לימודי תעודה בתחום עיצוב אופנה מסיבות רבות. לימודי תעודה קצרים משמעותית אך באותה עת מקיפים כמו תואר והם מסייעים לשלב את הבוגרים בשוק העבודה לעומת סטודנטים שלומדים תואר ראשון בעיצוב  וצריכים להמתין זמן רב עד סיום הלימודים ותחילת קריירה.  בנוסף, לימודי תעודה הם גמישים וניתן לבחור במסלולים שונים בהתאם לשגרה שלך בחיים בניגוד לתואר – שדורש שגרת חיים תובענית יותר ולא פשוטה. 

בגלל השכר הלימוד

לימודי תעודה בתחום עיצוב אופנה מאפשר חיסכון משמעותי בכסף. לעומת תואר שיעלה כסף רב יותר, זמן יקר יותר ותוצאות זהות בשטח. כאשר אתם מחפשים בית ספר לעיצוב כדאי לפנות למספר מוסדות ולבצע השוואת מחירים – פעמים רבות קורס מסוים כמו קורס עיצוב אופנה או קורס עיצוב בגדי ים יכול להיות זול במקום אחד אך יקר במקום אחר. כמו כן, אם לא מימשתם את הפיקדון לחיילים משוחררים – בחלק מן המקומות ניתן לשלם באופן זה. 

למי מיועד לימודי תעודה בעיצוב אופנה ? 

אנשים רבים נוטים לטעות ולחשוב כי לימודי תעודה מיועדים רק לאנשים שלא מסוגלים להתקרב ללימודי תואר ראשון או לא רוצים ללמוד. אך בפועל, גם במסלולי תעודה הסטודנטים שמגיעים ללמוד אינם נמצאים ממגזר מסוים או גיאורפי או סוציו אקוני מסוים – ניתן לראות אנשים מכל הארץ, בכל הגילאים בוחרים ללמוד לימודי תעודה בעיצוב אופנה. יש אנשים שבוחרים בלימודי תעודה מכיוון שהם רוצים לסיים את הלימודים במסלולים מקוצרים יותר לעומת לימודי שלוש שנים, יש כאךה שבוחרים ללמוד כתחביב או להרחיב אופקים 

היתרון הברור של לימודי תעודה בתחום האופנה והעיצוב הוא שהם מתאימים לכל מצב בחיים – גם עם ילדים, עבודה נוספת וכל גיל וניתן לשלב אותם עם כל פעילות וסדר יום. 

לסיכום, 

לימודי תעודה הם בעלי יתרונות רבים – אם אתם מתלבטים באיזה מסלול לבחור אנו ממליצים לכם לגשת לפגישת ייעוץ בה יותאם לכם מסלול לימודים בתחום העיצוב באופן אישי. 

רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים או התקשרו אלינו 03-9618770

רוצים לדעת עוד על הקורס שלנו? קדימה!!!

למה אתם מחכים? מלאו עכשיו את הפרטים ואנחנו נחזור אלכם:


UD Studio קידום אתרים בגוגל