בדיקת עמוד ארוך

20150503_132459

שיעור דירוג- מסלול עיצוב אופנה רב תחומי

הטבה לנרשמים למסלול ערב עד ה-15/06/15 – מכונת תפירה מתנה !

עולם האופנה הינו דינאמי ומשתנה. כי��ם לא מספיק רק ללמוד עיצוב אופנה, אלא יש צורך להבין כיצד לפתח את העיצוב למקומות וכיוונים חדשים. לכאן בדיוק, אנו מכוונים, באקד��יה לעיצוב Fa29, את מסלול עיצוב האופנה הרב תחומי.

לימודי עיצוב האופנה במסלול מעניקים לסטודנט את כל הכלים והידע המקצועי המאפשרים לו לפתח חשיבה עיצובית ויצירתית כדי שבסופו של התהליך, יוכל לממש את היכולת היצירתית לעיצוב בגדים ייחודיים, לבישים ומכירים.

למי מיועד הקורס:

לימודי עיצוב אופנה מיועדים לכל מי שמעוניין ללמוד עיצוב אופנה ולהבין את התחום, מתוך שאיפה לעסוק במקצוע, ולהשתייך לעולם האופנה אם כשכיר או כעצמאי.

מסלול עיצוב אופנה רב תחומי מורכב ממכלול קורסים* שונים בתחום עיצוב האופנה.

*הקורסים מוכרים כפיקדון לחיילם מ��וחררים ע”י התמ”ת

לימודי עיצוב אופנה – מתכונת הלימודים:

  • מתכונת בוקר: כ- 12 חודשי לימוד, פעמיים בשבוע, ��ין השעות 09:00-14:00
  • מתכונת ערב: כ- 18 חודשי לימוד, פעמיים בשבוע, בין השעות: 17:00-21:00
  • מתכונת יום ו’ : 22 חודשי לימוד, אחת לשבוע בין השעות 08:00-13:00

זהו המסלול המקצועי, המקיף והיעיל ביותר עבור כל מי שמעוניין להפוך את החלום למקצוע, ללמוד לעצב, ליצור גזרות ולתפור, על פי מקור השראה אישי, תוך התמקצעות בשיטות עבודה מתקדמות המקובלות בענף האופנה.

למה לבחור באקדמיה לעיצוב fa29 ?

היתרון במסלול של האקדמיה לעיצוב, הו�� בעובדה שאנו מתמחים בעיצוב אופנה וסטיילינג, עובדה שמאפשרת השקעה רבה בבניית תהליך העיצוב, העבודה בגזרות ובתפירה,עד מימוש הרעיון לידי פרויקט מעשי בעיצוב אופנה, שהוא פרויקט הגמר. המסלול מחולק לארבעה סמסטרים, כ- 650 שעות לימוד אקדמיות, ובנוסף עוד כ- 280 שעות תגבור לתרגולים, הנחיות ומפגשים אישיים עם המרצים במהלך הלימודים, ללא תוספת תשלום.
במהלך הקורס מתקיימות הרצאות של אנשי מקצוע מובילים בתחום האפנה וסיורים מקצועיים במפעלים ובתי אופנה שונים.
הא������דמיה לעיצוב fa29 היא בית, מעבר להיותה מכללה ללימודים מקצועיים. מרצי האקדמיה נמנים על המרצים הטובים בענף האופנה, בעלי תארים, עם ניסיון רב שנים בתעשיית האופנה בארץ.
האקדמיה לעיצוב fa29 ממוקמת בבניין חדש ומעוצב המאובזר במכונות תפירה וציוד מתקדם, באזור בעל גישה נוחה, על כביש איילון דרום לכיוון מערב ראשון לציון, ובסמוך לתחנת הרכבת משה דיין.
חנייה חופשית בסמוך לבניין.